Alienware na PGA – najlepsze komputery, najnowsze gry, masa konkursów i pokój VR

Już w przyszłym tygodniu rusza POZNAŃ GAME ARENA 2017 – jedna z największych imprez dla graczy w Polsce. Na tego typu wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć kosmicznej marki Alienware. Obcy przygotowali dla odwiedzających nie tylko masę turniejów i konkursów, ale także najnowszy gamingowy sprzęt, którego działanie będzie można sprawdzić w praktyce na najnowszych grach komputerowych!

Poprzednia edycja PGA zakończyła się ogromnym sukcesem. Kompleks Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedziło ponad 70 tysięcy osób, do dyspozycji których oddano aż 800 stanowisk do grania. Organizatorzy zapowiadają, że w tym roku impreza dostarczy jeszcze więcej multimedialnych wrażeń.

Wielki Turniej w Rainbow Six Siege

W strefie firm Alienware, Komputronik, Razer oraz Nitro główną atrakcją tegorocznej edycji PGA będą Wielkie Turnieje: Rainbow Six Siege, Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Heroes of the Storm i Hearthstone, w których łączna pula nagród wyniesie ponad 30 tysięcy zł. Oprócz tego odwiedzający będą mogli wziąć udział w wielu mini-turniejach w gry takie jak: Project Cars 2 (na fotelach gamingowych z kierownicami), Tekken 7 czy FIFA 18. A walczyć będą o fotele Nitro Concepts E220 Evo Gaming!

Wydajne komputery i najnowsze gry

Do dyspozycji graczy zostaną oddane specjalne stanowiska, na których będzie można sprawdzić niezwykłą wydajność notebooków Alienware i gamingowych laptopów Dell Inspiron 15 serii 7000 w najnowszych grach komputerowych od CENEGA, takich jak Fallout 4 GOTY, Total War: Warhammer II czy Dishonored: Death of the Outsider. Co ważne, w gry będzie można nie tylko pograć, ale także wygrać jeden z kilkudziesięciu gadżetów związanych z wyżej wymienionymi tytułami.

Na największych maniaków gier będzie czekał ponadto specjalny pokój VR oraz gra Forza Motorsport 7 na Windows 10 od firmy Microsoft.

Moc atrakcji i goście specjalni

Seto oraz Ziemniak, youtuberzy prowadzący strefę Alienware przez wszystkie trzy dni tegorocznej edycji Poznań Game Arena, będą obecni na stoisku kosmicznej marki i sprawią, że odwiedzający nie będą mieli czasu na nudę. W programie są m.in.: specjalne konkursy na profilu Alienware na Facebooku, quizy z wiedzy o marce Alienware czy dostępnych na stoisku grach komputerowych, a także spotkania z gośćmi specjalnymi takimi jak: Grabagra czy Kromka Chleba.

Stoisko firmy Alienware będzie można znaleźć w hali 8A. Więcej informacji na temat atrakcji oraz wydarzenia można znaleźć na Facebooku.

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.