Dell & Łukasz Jemioł – kolejna odsłona modowej kooperacji

Przed nami nowa odsłona niezwykłej współpracy, mariażu mody i technologii na najwyższym poziomie. Po raz kolejny Łukasz Jemioł tworzy limitowaną kolekcję etui do notebooków Dell. Tym razem w kreację od Jemioła ubrany zostanie nasz nowy, 11-calowy Inspiron 2w1, a premiera etui odbędzie się podczas najbliższego pokazu mody projektanta na sezon Jesień-Zima 16/17.

MODA NA RETRO I LATA 60-TE

Najnowsza kolekcja Łukasza Jemioła jest jeszcze owiana tajemnicą, ale dla nas uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, że jej największą inspiracją będą lata 60-te, w tym kultowe polskie filmy tamtego okresu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Filmowe motywy, na które licencji udzieliło Studio Filmowe KADR, zostały przez projektanta zaadaptowane w bardzo oryginalny sposób. Pojawią się one na elementach kolekcji, w tym na etui dla marki Dell, w postaci precyzyjnych, cieniowanych haftów. Efekt robi wrażenie i już nie możemy doczekać się, kiedy przymierzymy do naszych notebooków gotowe etui.

IMG_8033

KOLOROWA INSPIRACJA 2w1

Kto miał do czynienia z notebookiem Dell Inspiron 2w1, wie jak bardzo potrafi ułatwić życie, zarówno zawodowe jak i prywatne. Jednym z użytkowników tego urządzenia w wersji 13-calowej jest sam Łukasz Jemioł, który ceni je za mobilność i elastyczność. Dlatego z chęcią podjął się zaprojektowania etui dla mniejszego brata 13-tki, Inspirona 11 2w1 z serii 3000.

DELL-2w1_X

Jest to nasza nowa propozycja dla użytkowników, którzy preferują naukę lub pracę z dala od biurka. Niewielki, lekki, doskonale wyposażony 11-calowy 2w1 łączy w sobie wydajność laptopa z mobilnością tabletu, dzięki czemu można z niego wygodnie korzystać w dowolnej sytuacji i konfiguracji. Dzięki najnowszym, szybkim procesorom Intel, doskonale sprawdzi się jako wszechstronne narzędzie pracy i rozrywki, zaś wydajna bateria czyni go świetnym towarzyszem długich podróży. Ekran HD, wyświetlający wyrazisty obraz w żywych kolorach, można łatwo ustawić w pozycji zapewniającej najlepszy kąt widzenia podczas przeglądania WWW czy oglądania filmów na kanapie, w łóżku, na ławce w parku czy przy rozkładanym stoliku w przedziale. Do tego będzie dostępny w kilku energetycznych kolorach do wyboru.

LIMITOWANA EDYCJA Z ETUI

Z pewnością najbardziej interesuje was, jak będzie można przygarnąć to cacko w komplecie z etui. Po wakacjach szykujemy dla was super promocję, w której kupując Inspirona 11 2w1 serii 3000, stylowe retro etui projektu Łukasza Jemioła dostaniecie w prezencie! Mamy nadzieję, że dacie się skusić, bo notebook jest świetny i w dobrej cenie, a dzięki oprawie od projektanta zadacie szyku w pracy, szkole czy na uczelni. Co więcej, tego gadżetu nie będzie można kupić, a jedynie dostać z naszym notebookiem. Zaglądajcie na bloga, żeby nie przegapić startu promocji. A już wkrótce relacja z pokazu i premiery etui.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.