WIĘCEJ EMOCJI WIĘCEJ KINA: 10 biletów do kina w prezencie!

Kto kocha kino, ten wie, jak wspaniałe i niezapomniane przeżycia wiążą się z filmami, które kiedykolwiek zrobiły na nas wrażenie. W zbliżającym się świątecznym czasie niespodzianek i prezentów chcemy ofiarować Wam trochę tych niesamowitych emocji w pakiecie z każdym laptopem Dell lub Alienware z procesorem Intel®, który kupicie u naszych wybranych partnerów do 23 grudnia.

Jak w każdej edycji tej znanej Wam już promocji, zasady są bardzo proste. Wystarczy kupić promocyjnego laptopa i zarejestrować go na stronie, tym razem znajdującej się pod adresem wiecejemocjiwiecejkina.pl.

Na wskazany w formularzu rejestracyjnym email wyślemy Wam 10 voucherów do Cinema City, które po wydrukowaniu możecie realizować przez cały przyszły rok w dowolnych kinach tej sieci.

Jeden voucher uprawnia do otrzymania jednego bezpłatnego biletu na dowolnie wybrany seans 2D wyświetlany w ramach bieżącego repertuaru, z wyłączeniem: seansów w salach VIP, pokazów w kinach IMAX oraz projektów specjalnych, takich jak maratony filmowe, Ladies Night, pokazy na zaproszenie, itp. Voucher można zrealizować okazując jego numer/kod kreskowy w kasie kina.

Nie traćcie czasu, ponieważ promocja trwa tylko do23 grudnia lub do wyczerpania pakietów promocyjnych. Czeka na Was szeroki wybór laptopów Dell i Alienware, w tym notebooki z technologią Dell Cinema, na których w doskonałej jakości dźwięku i obrazu możecie emocjonować się swoimi ulubionymi filmami bądź serialami.

5 komentarzy
  • Rozumiem że vochery są już rozesłane czy nie?

  • u mnie była awaria poczty, i vouchery przepadły – czy jest możliwość przesłania ich raz jeszcze na moją skrzynkę @

  • Voucherów i odpowiedzi nie otrzymałam.

  • Dell przydałoby się przedłużenie promocji jak w poprzednich edycjach.
    Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.