Fashion moDELL w wydaniu Łukasza Jemioła

“Każdy dzień jest pokazem mody, a świat wybiegiem” – mawiała Coco Chanel. Słowa te wydają się być wyjątkowo aktualne w dzisiejszym świecie, w którym moda zawojowała już niemal każdą dziedzinę życia. Wszędzie tam gdzie jesteśmy i we wszystkim co robimy pragniemy dobrze wyglądać. Bo nic innego tak skutecznie nie poprawia nam samopoczucia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERADesign i technologia idą w parze. Chcemy, aby laptop, tablet, telefon były nie tylko wygodnymi i wydajnymi narzędziami pracy czy komunikacji, ale żeby również wyrażały nasz styl i osobowość. Idea ta stała się inspiracją wspólnego projektu marki DELL i Łukasza Jemioła, do którego pracowni dziś zaglądamy, aby zdradzić Wam kilka szczegółów tego przedsięwzięcia.

Otóż miło nam poinformować, że na najbliższym jubileuszowym pokazie projektanta będziemy mieć swoją własną wyjątkową kreację – ekskluzywną skórzaną torbę na naszego flagowego laptopa, bezramkowego XPS-a 13. Linia „Fashion moDELL” to doskonała kombinacja designu godnego wybiegu i technologii, która nie zawiedzie na backstage’u. Projekt jest wyjątkowy pod każdym względem, poczynając od faktu, że dotychczas w swojej zawodowej karierze Łukasz Jemioł nie zajmował się projektowaniem toreb. Dla nas zrobił wyjątek. Oficjalna premiera odbędzie się 30 września, a jeszcze tej jesieni torba pojawi się w sklepach sieci Komputronik jako ekskluzywny dodatek do modelu XPS 13.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dziś tylko szkice i próbki, a my już nie możemy doczekać się namacalnego egzemplarza. Szczególnie, że zamysł projektu z pewnością przypadnie do gustu każdej stylowej kobiecie. Ma to być bowiem dość nietypowa torba na laptop, która przy całej swojej funkcjonalności nie zatraci walorów eleganckiej damskiej torebki, a w razie potrzeby elastycznie dopasuje się do każdej okazji. W jaki sposób? W tym już głowa Łukasza Jemioła. Sądząc po prototypie i dobranych materiałach, możemy liczyć na efekt wow!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.