Czarodziej mody. Jubileuszowy pokaz Łukasza Jemioła

Podczas swojego jubileuszowego pokazu Łukasz Jemioł oczarował publiczność i zaczarował jesienno-zimową modę, zatapiając w niej okruchy przemijającego lata. Delikatne, zwiewne suknie otulił miękkimi futrami, oversizowymi swetrami i długimi płaszczami, a wszystko to przyprawił szczyptą orientalnych inspiracji.

2015_09_29_142

W monumentalnych wnętrzach zabytkowych budynków warszawskiego Toru Wyścigów Konnych na Służewcu pokaz miał rozmach i oprawę godną 10-lecia. Modelki przechadzały się po niemal 100-metrowym wybiegu, a w samym tylko pierwszym rzędzie zasiadło 250 osób. Na pokaz przybyło ponad 1200 gości, w większości znanych twarzy. Była wśród nich także ambasadorka laptopów Dell Anna Skura – autorka bloga whatannawears.com.

Jemiol_Skura

Projektant zaprezentował blisko 70 sylwetek. Wśród nich po raz pierwszy w linii Premium znalazły się również propozycje dla mężczyzn. Kolekcję wykonano z najwyższej jakości materiałów, pochodzących z Hiszpanii, Włoch i Indii. Kreacje, utrzymane w spójnych sekwencjach kolorystycznych, wyróżniały beże, błękity, szarości przechodzące w chiński róż, odcienie starego złota, po czerń wymieszaną z kolorem wina.

meskie

kolory

My oczywiście najbardziej czekaliśmy na pokazowe wcielenia toreb „Fashion moDELL”, zaprojektowanych specjalnie do bezramkowego laptopa Dell XPS 13. Nie zawiedliśmy się. Oprócz zaprezentowanych na konferencji prasowej czarnych skórzanych modeli projektant pokazał jeszcze dwa zamszowe w pastelowych barwach. Nie uważacie, że wyglądają obłędnie? Jak cała kolekcja zresztą.

torby

Nas najbardziej urzekły piękne zmysłowe suknie, nierealnie wręcz falujące przy każdym ruchu i obszerne futrzane kamizele, ale także błyskotliwe detale takie jak paski-sznury, wykończone skórzanymi pomponami. Warto dodać, że te ekskluzywne pompony będą także ozdobą naszych torebek do XPS-a.

sukienki

kamizelki

paski

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.