Łukasz Jemioł – klasa sama w sobie

jemiol portretTego projektanta nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Łukasz Jemioł to klasa sama w sobie, marka znana i doceniana w kraju oraz za granicą. Jeżeli jednak jakimś cudem jeszcze go nie znacie, to pomożemy Wam nadrobić te zaległości.

Swoją przygodę z projektowaniem Łukasz Jemioł (rocznik 83) rozpoczął jeszcze w dzieciństwie. Zaczynał od „poprawiania” ubrań starszej siostry, co nie zawsze spotykało się z jej aprobatą. Jednak już w liceum wiedział, że chce zajmować się modą na poważnie, dlatego wybrał studia na łódzkiej ASP.

Kiedy w 2005 roku wygrał konkurs dla projektantów Złota Nitka, nie zmarnował tej szansy. Zdobyte fundusze przeznaczył na przygotowanie swojej pierwszej kolekcji i od tamtego czasu nie zwolnił tempa. Dziś jest jedną z najbardziej prestiżowych polskich marek modowych, a w jego butiku przy Mokotowskiej spotkać można największe gwiazdy polskiego show biznesu. Kobiety uwielbiają jego kreacje za ponadczasową elegancję i prostotę, ale zawsze w bardzo oryginalnym wydaniu.

Kolekcje Łukasza Jemioła występują w dwóch liniach: butikowej Basic i tej z wybiegu, czyli Premium. Basic to głównie kurtki, koszulki i jeansy, zaprojektowane z nowoczesnych, wygodnych materiałów, idealne do noszenia na co dzień.

hi_FWP-DA-Lukasz-Jemiol-Basic_0385

Premium to z kolei ekskluzywna linia, charakteryzująca się najwyższej jakości materiałami oraz niecodziennymi, odważnymi połączeniami. Dotychczas była ona tworzona z myślą o dojrzałych, eleganckich kobietach. Jednak na najbliższym pokazie zaprezentowana zostanie pierwsza w historii 10-lecia propozycja Premium także dla panów.

80_press_ŁukaszJemiołSS15_011214_FilipOkopny_Maly

Marka nie przestaje się rozwijać. W sierpniu swoją premierę miała kolejna nowa kolekcja, tym razem dla najmłodszych wielbicieli mody: Łukasz Jemioł Kids.

2015_07_27_Limango_0474

My natomiast niecierpliwie czekamy na efekt pracy nad pewnym eleganckim akcesorium dla marki DELL, które również będzie czymś zupełnie nowym w twórczości projektanta. Szczegóły wkrótce.

Łukasz Jemioł online:
https://jemiol.com
https://www.facebook.com/LukaszJemiol

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.