KONKURS: Zrób zdjęcie na koncercie Mariki i wygraj laptopa Dell

gfx-blog-marika-konkurs-headerMarika Marta Kosakowska – jej nowy wizerunek i nowa płyta to bez wątpienia jedno z najciekawszych zjawisk muzycznych sezonu. Warto przyjrzeć mu się z bliska i uważnie posłuchać, szczególnie że właśnie rusza promująca płytę wiosenna trasa koncertowa. Będzie kameralnie, refleksyjnie, ale też optymistycznie i z dużą dozą emocji. Bo taka jest właśnie nowa płyta Mariki, dzięki której odkryjecie ją na nowo jako dojrzalszą i bardziej świadomą siebie artystkę. Jeżeli od dawna jesteście jej fanami, na pewno się nie zawiedziecie, a jeśli dotychczas nie byliście, to właśnie nadarza się okazja, aby dołączyć do ich grona.

Jako jeden z głównych sponsorów trasy mamy dla was coś specjalnego. Konkurs, w którym możecie wygrać notebooka Dell 2-w-1 oraz pierwsze egzemplarze wyjątkowej debiutanckiej książki Mariki z osobistą dedykacją autorki. Przyjdźcie na koncert, poczujcie moc muzyki i pokażcie innym, że warto tu być! Zróbcie zdjęcie, na którym uchwycicie atmosferę muzycznego spotkania z Mariką i wrzućcie je na Instagrama lub Facebooka, koniecznie z hash tagami: #MarikaKoncert #DellAndMusic
Życzymy wam niezapomnianych przeżyć i samych świetnych kadrów!

ZASADY KONKURSU

 1. Konkurs na zdjęcie z wiosennej trasy koncertowej Mariki trwa od 20.03.2016 do 20.04.2016.
 2. Organizatorem konkursu jest na zlecenie Dell Pakaya Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rejtana 17/33 w Warszawie.
 3. W konkursie może wziąć udział każdy, kto uczestniczył przynajmniej w jednym z koncertów wiosennej trasy artystki (lokalizacje i terminy poniżej).
 4. Aby wziąć udział w konkursie, należy:
  • Zrobić zdjęcie z koncertu (tematyka i technika dowolna).
  • Opublikować je na swoim koncie Instagram lub Facebook opisane hash tagami: #MarikaKoncert #DellAndMusic. Uwaga! Jeżeli bierzecie udział przez Facebooka, pamiętajcie, aby wasz post konkursowy miał status publiczny, w przeciwnym razie nie będzie dla nas widoczny.
 5. Ze zdjęć zgłoszonych do konkursu jury w składzie: Marika, przedstawiciele Dell, przedstawiciele Pakaya wybierze 6 najciekawszych. Uwaga! Nie będziemy oceniać waszego warsztatu fotograficznego, ale pomysł i ładunek emocjonalny zdjęcia.
 6. Zwycięzcy otrzymają następujące nagrody:
  • Nagroda główna: notebook Dell Inspiron 13 2-w-1 serii 7000 (Intel Core i3 4030U | LCD: 13,3″ HD Touch | RAM : 4GB | HDD: 500GB | Windows 8.1)
  • 5 wyróżnień: debiutancka książka Mariki z osobistą dedykacją autorki + power bank Dell 4000 mAh
 7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu DellAndYou.pl najpóźniej do 30.04.2016.
 8. Organizator skontaktuje się ze zwycięzcami za pośrednictwem serwisów, w których zostały opublikowane ich zdjęcia (Facebook lub Instagram) z prośbą o kontakt w celu ustalenia sposobu odebrania nagrody.
 9. Zwycięzcy są zobowiązani przekazać swoje dane kontaktowe organizatorowi na adres dellandyou@pakaya.pl w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
 10. Brak kontaktu ze zwycięzcą we wskazanym terminie skutkuje utratą prawa do nagrody.
 11. Nagrody zostaną przekazane zwycięzcom w terminie do 21 dni od daty publikacji wyników konkursu na blogu.

gfx-blog-marika-koncerty-headerWYNIKI KONKURSU
28.04.2016

Kochani, wiosenna trasa koncertowa Mariki to był wspaniały czas, co widać na waszych zdjęciach, zgłoszonych do konkursu. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem, dlatego postanowiliśmy przyznać o jedno wyróżnienie więcej. Poniżej laureaci i ich zwycięskie fotografie. Autorów prosimy o kontakt z nami na adres dellandyou@pakaya.pl w celu ustalenia szczegółów odbioru nagród. Uprzedzamy, że czas oczekiwania na nagrody to około 3 tygodnie. Jest to związane z premierą książki, która odbędzie się 18 maja. Jak tylko dostaniemy jej pierwsze egzemplarze, natychmiast je do was wyślemy, oczywiście z dedykacją Mariki. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i radość, jaką nam daliście.

NAGRODA GŁÓWNA, notebook Dell Inspiron 13 2w1 z serii 7000:

Iga Szu
Iga-Szu-Nagroda-glownaWYRÓŻNIENIA, debiutancka książka Mariki z osobistą dedykacją autorki + power bank Dell 4000 mAh:

Marcin Kaczyński
Marcin-Kaczynski-Wyroznienie

milena12.05
Milena1205-Wyroznienie

anielk0
anielk0-Wyroznienie

Grzesiek Korzec
Grzesiek-Korzec-Wyroznienie

Martyna Włodarczyk
Martyna-Wlodarczyk-Wyroznienie

aliszzka
aliszzka-Wyroznienie

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.