Oto i one! Premiera toreb z kolekcji „Fashion moDELL”

Doczekaliśmy się! Wczoraj na konferencji prasowej DELL Łukasz Jemioł osobiście zaprezentował torby zaprojektowane do bezramkowego laptopa Dell XPS 13.

DSC_7783

Jak nietrudno się domyślić, połowa kobiet obecnych na sali najchętniej od razu zabrałaby je do domu. Z nami włącznie 🙂 Zresztą nie tylko kobiet, bo projektant zaproponował dwa modele. Pierwszy to wersja typowo kobieca, wykończona kieszonką z tłoczonej skóry i oryginalnym skórzanym brelokiem-pomponem.

DSC_7962

Drugi model jest bardziej uniseksowy, dzięki czemu z pewnością doskonale dopasuje się również do męskich stylizacji.

DSC_8055

W takiej zresztą konfiguracji pokazał je sam autor, który specjalnie dla nas zdradził przedpremierowo dwa looki ze swojego jubileuszowego pokazu. Warto dodać, że po raz pierwszy w historii linii Łukasz Jemioł Premium na wybiegu pojawią się nie tylko damskie, ale także męskie kreacje.

DSC_7978

Doskonale z torbą wyglądała również prowadząca konferencję Joanna Horodyńska. Wersja z pomponem i kieszonką świetnie skomponowała się z jej stylizacją z kolekcji projektanta.

DSC_8042 2

Koniecznie zwróćcie uwagę na pomysłowość tego rozwiązania. Etui na laptop nie jest integralną częścią torby, ale zostało zaprojektowane tak, aby można je było łatwo odpiąć. Przyda nam się to na przykład, gdy wybiegamy z pracy na szybki lunch i nie musimy zabierać laptopa, a nie chcemy rozstawać się z torebką. Z kolei na wieczorne wyjście etui może wystąpić w charakterze eleganckiej dużej kopertówki. W ten sposób mamy nie jedną, ale trzy torby Łukasza Jemioła – na każdą okazję 🙂

DSC_8026 2

Kolejna kwestia to wykończenie. Jak na projektanta tej klasy przystało, który przywiązuje szczególną wagę do detalu, Łukasz Jemioł pomyślał o wszystkim. Skóra jest tak miękka i przyjemna w dotyku, że mogłaby pełnić funkcję poduszki 😉 Lakierowane szwy dodają projektowi klasy, a podwójnie szlifowane zamki nie będą zaczepiać o biżuterię i nie porysują laptopa przy wkładaniu go czy wyjmowaniu.

DSC_8060

Jest też ciekawy drobiazg, który zrobił furorę wśród zaproszonych gości. Brelok w postaci skórzanego pompona dodaje torbie charakteru. Można go przypiąć do paska lub wykorzystać w dowolny inny sposób. Na pokazie Łukasza Jemioła detal ten zaistnieje na przykład jako wykończenie pasków.

DSC_8031

Pokaz już za kilka godzin. Będziemy tam z ekspozycją naszych toreb i laptopów. I oczywiście już nie możemy się doczekać, czym jeszcze w sezonie jesienno-zimowym oczaruje nas Łukasz Jemioł.

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.