Promocja „Więcej Mocy Więcej Kina” powraca. 10 biletów do kina w prezencie!

Czekaliście, tęskniliście? Przeglądaliście z nadzieją repertuar naszych tegorocznych akcji promocyjnych? Nie na próżno. Długo oczekiwany sequel Waszej ulubionej kinowej promocji właśnie stał się faktem. Odpalamy trzecią edycję „Więcej Mocy Więcej Kina” i ogłaszamy, że już możecie kupować laptopy z pakietem 10 darmowych voucherów do Cinema City.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Nic prostszego! Wystarczy kupić dowolnego laptopa Dell w dniach 1-31 grudnia 2017 na dell.pl lub u wskazanych partnerów i zarejestrować go na stronie promocyjnej w ciągu 14 dni od daty zakupu. Po weryfikacji Waszego zgłoszenia (do 7 dni roboczych od rejestracji) na podany w formularzu adres email wyślemy pakiet 10 voucherów do Cinema City.

JAK ZREALIZOWAĆ VOUCHERY?

Promocyjne vouchery Dell możecie zrealizować w każdym kinie sieci Cinema City do 31 grudnia 2018 roku. Jeden voucher wymienicie na jeden bilet na wybrany seans 2D z wyjątkiem: seansów w kinach IMAX, seansów specjalnych, seansów Ladies Night oraz maratonów filmowych. Aby otrzymać bilet, wystarczy pokazać voucher w kasie kina na przykład na ekranie komórki lub w postaci wydruku.

WARTO PAMIĘTAĆ

  1. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2017 lub do wyczerpania zapasów, więc nie zwlekajcie zbyt długo z decyzją o zakupie.
  2. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem promocji, który znajdziecie na www.wiecejmocywiecejkina.pl
  3. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących promocji, piszcie do nas na adres: kontakt@wiecejmocywiecejkina.pl

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.