Mistrz Semestru – nowa promocja Dell, nie tylko dla studentów

Dobrze wyposażony laptop z pełnym pakietem Office to dziś podstawowe narzędzie nauki i pracy. Szczególnie, kiedy jesteś w jej zdalnym trybie. W Dell doskonale rozumiemy te potrzeby, dlatego nasza najnowsza promocja na laptopy z systemem Windows oferuje bardzo praktyczny i użyteczny gratis: Office 365.

Dzięki tej jednej, ale jakże wszechstronnej platformie, możesz bez trudu notować, tworzyć, przechowywać i udostępniać swoje projekty. Subskrypcja usługi zapewnia ci dostęp do wersji premium powszechnie używanych narzędzi biurowych, jak:Word, Excel, PowerPoint czy Outlook.

Ale to nie wszystko. Dostajesz również aż 1 TB miejsca na przechowywanie swoich zasobów w chmurze. Masz więc praktycznie wszystko czego potrzebujesz do wykonania jakiegokolwiek zadania.​ Dodatkowo nie musisz go robić sam, bo Office 365 wspiera tworzenie zespołów projektowych i wspólną pracę w grupie.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli kiedykolwiek korzystaliście z naszych promocji, to wiecie już, że zwykle sprowadzają się one do 3 prostych kroków. Jeżeli to wasz pierwszy raz, to też z łatwością to ogarniecie. Co zatem należy zrobić?

1. Kupić laptopa Dell z systemem Windows 10 do końca października tego roku w sklepie stacjonarnym lub internetowym wybranego partnera promocji.

2. Zarejestrować go na stronie promocji w terminie 14 dni od daty zakupu.

3. Oczekiwać emaila z kodem na roczną subskrypcję usługi Office 365, który wyślemy w ciągu 14 dni od rejestracji.

Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zakończenia promocji w przypadku wyczerpania puli kodów subskrypcyjnych Office 365. Ta i inne ważne zasady opisane są szczegółowo w regulaminie promocji, do którego uważnej lektury jak zwykle serdecznie was zapraszamy.

Ale przede wszystkim, miejcie trochę frajdy z rozpoczynającego się nowego semestru, szczególnie że większość z was prawdopodobnie spędzi go w domu, i kupcie sobie nowego wypasionego laptopa Dell, z którym będziecie wydajnie pracować, a po zajęciach relaksować się przy multimedialnej rozrywce w najlepszej jakości obrazu i dźwięku.

Zapraszamy do udziału w promocji >>

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.