WE ARE THE GAME 3.0 Graj o bonusy jakich jeszcze nie było!

Personalizowany fotel dla graczy Diablo X-Eye, gamingowe akcesoria Roccat, bilety do kina, a nawet ekskluzywne zwiedzanie fabryki Alienware – to nasze wyjątkowe bonusy, którymi możecie w tym sezonie doładować swój Grabonament Dell.

W 3. edycji promocji We Are The Game mamy dla Was jak zwykle pakiet gwarantowanych kodów na gry PC ze sklepu Muve.pl, a oprócz tego masę okazji do powalczenia o nagrody dodatkowe.

Wystarczy, że wykonacie kilka prostych misji, zarobicie na nich trochę wirtualnych dellcoinów, a potem wymienicie ja na co tylko zechcecie z naszej specjalnie wyselekcjonowanej oferty. Jeśli jesteście gamingowymi gadżeciarzami, to macie w czym wybierać. Ale spieszcie się, bo pula nagród dodatkowych jest ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy.

To były najistotniejsze fakty, które musicie wiedzieć o promocji, która właśnie dzisiaj rusza z kopyta. Ale i tak zapraszamy Was na stronę www.wearethegame.pl, gdzie będziecie mogli od razu zarejestrować swojego nowego laptopa gamingowego Dell lub Alienware.

Oczywiście najpierw trzeba go kupić, ale do tego nietrudno będzie Wam się przekonać, jeśli zobaczycie, jakie ekstra maszyny oferuje Dell w swojej nowej serii dla graczy Dell G:

I jeszcze najważniejsze info o promocji w wideo pigułce:

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.