Dell. Starcie Komputerów – zgarnij pakiet Superbohatera!

Notebooki Dell Inspiron z serii 7000 to prawdziwi superbohaterowie w swojej klasie. Każdy ma w sobie coś wyjątkowego, a te dwa modele oferujemy teraz w specjalnej PROMOCJI. Kupując któryś z nich u wskazanych partnerów w dniach od 6 maja do 30 czerwca 2016, otrzymasz w prezencie zestaw unikalnych gadżetów z Kapitanem Ameryką lub Iron Manem.

Komputery-zestawienie

Wysoce wydajny Dell Inspiron 15 z serii 7000 ma w sobie moc, na której możesz polegać. Ta maszyna zapewnia nowy poziom rozrywki dzięki niezawodnym procesorom Intel® Core™, najnowszym kartom graficznym oraz nowatorskiemu systemowi chłodzenia. Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia, może zainteresuje cię Dell Inspiron 13 2w1 z serii 7000. Łącząc w sobie wydajność notebooka i poręczność tabletu, urządzenie to elastycznie dopasuje się do twoich potrzeb.

Wybieraj, kupuj i rejestruj! A na zachętę mamy dla ciebie ekskluzywne gadżety, w tym designerskie koszulki Mr. GUGU & Miss GO z limitowanej kolekcji Dell. Możesz wybrać jeden z gotowych wzorów lub nadać swojej koszulce indywidualny rys, samodzielnie dobierając i dopasowując nadruk w specjalnej aplikacji.

Dell-CivilWar-blog-wpis1

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

1. Kup notebooka Dell Inspiron 15 z serii 7000 lub Dell Inspiron 13 2w1 z serii 7000 z procesorem Intel® Core™ w dniach 6 maja – 30 czerwca 2016 na Dell.pl lub u jednego ze wskazanych partnerów: Komputronik, Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, Saturn, Sferis, X-Kom.
2. Wypełnij formularz rejestracyjny. Będziesz potrzebować skan lub zdjęcie dowodu zakupu.
3. Weryfikacja twojego zgłoszenia potrwa do 3 dni roboczych.
4. Po tym czasie na podany w formularzu adres email wyślemy ci 2 vouchery do kina Cinema City wraz z kodem promocyjnym na koszulkę Mr. GUGU & Miss GO oraz na pozostałe gadżety Pakietu Superbohatera (pendrive 8GB, komplet naklejek, worek).

Aby poznać szczegółowe zasady promocji, koniecznie zapoznaj się z jej regulaminem.

INFORMUJEMY, ŻE PROMOCJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA. WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

JAK ZREALIZOWAĆ VOUCHERY DO KINA?

Dostaniesz od nas na podany w formularzu adres email 2 unikalne numery wraz z kodami kreskowymi. Wydrukuj je lub zachowaj na smartfonie/tablecie. Możesz je zrealizować w dowolnym kinie sieci Cinema City (Lista Kin) do 5 maja 2017 roku. Wystarczy pokazać w kasie kina kod, aby zamienić go na bilet. Jeden voucher równa się jeden bilet na wybrany seans 2D z wyjątkiem: seansów w kinach IMAX, seansów specjalnych, seansów Ladies Night oraz maratonów filmowych.

JAK ZREALIZOWAĆ KOD PROMOCYJNY?

1. Wejdź na stronę dell.mrgugu.com.
2. Zaprojektuj lub wybierz gotową koszulkę z limitowanej kolekcji Dell.
3. Wypełnij formularz zamówienia, wpisując swój kod promocyjny.
4. Potwierdź zamówienie. Wybraną koszulkę wyślemy do Ciebie wraz z pozostałymi gadżetami Pakietu Superbohatera (pendrive, zestaw naklejek, worek) na podany adres dostawy.

Partnerzy-promocjiW razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy do twojej dyspozycji pod adresem dellandyou@pakaya.pl.

Zachęcamy was również do obejrzenia naszego spotu z kampanii kinowej:

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.