TOP 5 gier grudnia od Muve.pl

W tym miesiącu w naszym zestawieniu pojawiły się takie gry jak: Darksiders 3, Pro Fishing Simulatorczy RIDE 3. Jeśli nie jesteście jeszcze pewni, na jaką grę wymienić kod, który otrzymaliście ramach promocji Grabonament Dell, sprawdźcie czy przypadkiem któraś z poniższych produkcji nie została stworzona z myślą o Was!

Darksiders 3

Powróć na Ziemię w trakcie apokalipsy w Darksiders III i pozbądź się Siedmiu Śmiertelnych Grzechów jako Furia – trzeci z Jeźdźców Apokalipsy! Jako najbardziej nieprzewidywalny i chaotyczny z Jeźdźców, Furia zmuszona jest zwyciężyć tam, gdzie inni ponieśli porażkę, przywracając równowagę niebiańskim i piekielnym siłom pustoszącym świat ludzi. Darksiders III stanowi długo oczekiwany, trzeci epizod serii slasherów, zapoczątkowanej przez Vigil Games.

Battlefield V PC

Weź udział w największym konflikcie w historii w Battlefield V. Seria wraca do swoich korzeni dzięki zupełnie nowemu spojrzeniu na II wojnę światową. Wraz ze swoim oddziałem weź udział w starciach wieloosobowych, w takich trybach jak ogromne Wielkie Operacje i kooperacyjny tryb Wojsk Łączonych, lub poznaj dramatyczne historie rozgrywające się na tle globalnej wojny w jednoosobowych opowieściach wojennych. Walcząc w niesamowitych, zaskakujących miejscach na całym świecie, możesz cieszyć się największą i najbardziej wciągającą grą z serii Battlefield.

NBA 2K19 20th Edition

NBA 2K świętuje 20 lat rewolucji w grach sportowych, poczynając od najwyższej klasy grafiki i rozgrywki, poprzez przełomowe tryby gry, aż po wciągający otwarty świat „Neighborhood”. NBA 2K19 wciąż przełamuje granice i przybliża rozgrywkę o krok bliżej do rzeczywistej koszykarskiej kultury i ekscytacji.

NBA 2K19 20th Anniversary Edition zawiera następujące przedmioty cyfrowe:

  • 100 000 VC
  • 50 000 punktów MyTEAM
  • 20 paczek MyTEAM League Packs (dostarczanych raz w tygodniu). Zbuduj idealną drużynę fantasy, zawierającą gwarantowaną szafirową kartę LeBron i nie tylko!
  • 10 paczek MyTEAM Packs (dostarczanych raz w tygodniu, począwszy od rozpoczęcia sezonu NBA)
  • 5 murali MyCOURT z motywami LeBrona
  • Projekt MyCOURT LeBron
  • Zestaw strojów LeBron Nike
  • Kolekcję butów LeBron Nike. Zawiera po parze 14 pierwszych butów LeBron oraz różne buty LeBron 15 i 16.

Pro Fishing Simulator

Pro Fishing Simulator to realistyczna symulacja wędkarstwa sportowego. W grze świetnie odnajdą się zarówno nowicjusze jak i zapaleni wędkarze. Wybierz się w podróż po 9 unikatowych łowiskach, które stworzono w oparciu o prawdziwe miejsca w różnych zakątkach świata: od Korsyki po Czarny Las i Colorado. Opanuj sześć różnych technik wędkarskich, każda o innej charakterystyce: wędkarstwo muchowe, na sztuczną przynętę czy łowienie z łódki.

RIDE 3

Zasiądź za kierownicą motocykla i poznaj nowoczesne środowisko 3D. Zanim wejdziesz na tor, dowolnie zmodyfikuj maszynę, jej wygląd i podzespoły w nowym edytorze Livery. Nie zapomnij też dostosować stroju swojego zawodnika. Ścigaj się na 30 różnych trasach na całym świecie i wybieraj spośród ponad 230 motocykli. Odkryj nowy tryb kariery Volumes, w którym masz praktycznie nieograniczone możliwości i dostęp do maszyn najsławniejszych marek.

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.