Top 5 gier października od Muve.pl

Na przełomie ostatnich tygodni na sklepowych półkach pojawiło się wiele wartych uwagi gier, takich jak: Assassin’s Creed Odyssey, Call of Duty: Black Ops 4 czy FIFA 19. Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami Grabonamentu Dell, to jedną z nich możecie zgarnąć całkowicie za darmo, wykorzystując swój specjalny kod w sklepie Muve.pl. Sprawdźcie jakie gry polecamy w tym miesiącu!

CALL OF DUTY: Black Ops 4

Seria Black Ops powraca z najnowszą odsłoną: Call of Duty: Black Ops 4! Tym razem twórcy postawili w pełni na sieciowe zmagania, jeszcze mocniej podnosząc poprzeczkę, którą ustawili poprzednicy. Aby wygrać, konieczne będzie wykorzystanie zdolności taktycznych, sprytu i pewnego oka, a także świetne opanowanie całego dostępnego arsenału niszczycielskich broni.

Call of Duty: Black Ops 4 zostało stworzone przez zasłużone studio Treyarch, odpowiedzialne między innymi za poprzednie odsłony tej obsypanej nagrodami i sprzedanej w milionach egzemplarzy serii.

SOULCALIBUR VI

Długo oczekiwany powrót legendarnej bijatyki, w której kluczową rolę odgrywa broń biała, staje się faktem! Wraz z kolejną odsłoną, Soulcalibur VI powraca do korzeni serii, zachowując świetną dynamikę i dramatyzm prequeli. Doznania graczy zostaną spotęgowane dzięki fenomenalnej grafice i efektom, zagwarantowanym przez jeden z najlepszych silników na rynku: Unreal Engine 4. W grze czekają na Ciebie zarówno znane już wcześniej lokacje, jak i zupełnie nowe areny, a wszystko to utrzymane w specyficznym klimacie XVI wieku.

Przeżyj historię walki o dwa legendarne miecze, wcielając się w jedną z charakterystycznych postaci serii Soulcalibur: Mitsurugi, Sophitii, Kilika, Nightmare, Ivy i wielu innych nowych wojowników. A może wolisz bardziej swojskie klimaty? Twórcy gry przygotowali nie lada gratkę dla polskich fanów serii. W najnowszej odsłonie wcielimy się między innymi w Białego Wilka, Rzeźnika z Blaviken, Geralta z Rivii! Stoczymy nim walkę między innymi na dziedzińcu znanego z sagi Sapkowskiego wiedźmińskiego siedliszcza Kaer Morhen!

FIFA 19

Edycja Standardowa gry FIFA 19 jest już dostępna na całym świecie z UEFA Champions League, nowymi funkcjami rozgrywki, odświeżonym trybem „Szybki mecz” i ostatnim rozdziałem „Drogi do sławy”.Nowy system aktywnego prowadzenia piłki gruntownie zmienia sposób przyjmowania i uderzania futbolówki. Gracz zyskuje lepsze panowanie nad piłką, gra staje się płynniejsza i bardziej kreatywna, a poszczególni piłkarze zyskują na wyrazistości.

Gracze dostają do wykorzystania nowe narzędzia, takie jak markowanie przyjęcia, podbijanie piłki w celu uderzenia z woleja, a także nowe animacje sztuczek technicznych, na przykład charakterystycznego zwodu Neymara. W ten sposób łatwiej będzie efektownie minąć rywala i przygotować sobie okazję bramkową.

ASSASSINS’S CREED Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey stawia na pierwszym miejscu wybory gracza i wprowadza innowacje, jakich w serii Assassin’s Creed jeszcze nie było. Wybierz bohatera, którym chcesz zostać i ukształtuj świat wokół siebie. Poprzez relacje, które zbudujesz z barwnymi postaciami oraz decyzje, które podejmiesz w trakcie gry, zyskasz możliwość decydowania o swym losie.

Spersonalizuj swoje wyposażenie i opanuj nowe, specjalne zdolności, dostosowując zestaw umiejętności bohatera do własnego stylu gry. Walcz w całej Grecji i weź udział w brutalnych bitwach na lądzie i morzu, aby stać się prawdziwie legendarnym herosem.

Total War: WARHAMMER II – Curse of the Vampire Coast

Nad Lustrią zapada zmrok. Stojąc na portowym pomoście wpatrujesz się w gęstniejącą ponad taflą oceanu mgłę i wytężasz słuch. Odgłosy dżungli za tobą zaczynają cichnąć, ustępując miejsca głuchemu dudnieniu, które przywodzi ci na myśl przegniłe liny uderzające o spróchniały maszt. Łoskot staje się coraz głośniejszy, a po chwili dołącza do niego inny dźwięk: zawodzenie tysiąca pozbawionych tchu głosów. Ich przedziwny zaśpiew bardziej przypomina ci pieśń żałobną niż szantę. Gdy z mroku powoli wyłaniają się dzioby okrętów, zaczynasz pojmować prawdę: upiorne wiatry przygnały tu napuchnięte, gnijące wraki z Wybrzeża Wampirów! Uciekaj – biegnij, ile sił w nogach. Tylko to ci zostało.

Nieśmiertelny lord Luthor Harkon postanowił przejąć władzę nad częścią wschodniego wybrzeża Lustrii. Od tamtej pory na ziemiach tej krainy panoszą się nieumarli, zapuszczając się coraz dalej w głąb dżungli i urządzając łupieżcze wyprawy morskie na wodach Wielkiego Oceanu.

Szalony Arcykontradmirał Harkon to jednak nie jedyny nieumarły dowódca grasujący po morzach z armią uzbrojonych w pistolety zombie, wampirów z Gwardii Głębinowej, syren i mournguli… Wielu innych lordów również dowodzi własnymi flotami grozy i ma do dyspozycji niezmordowane załogi zmuszone do wiecznej służby.

Żądni krwi i złota tyrani nieustannie przeczesują morza. Teraz jednak, gdy słabnie moc wiru w Ulthuanie, pragną zdobyć coś więcej niż bogactwa… Wieść niesie, że w głębinach spoczywa harpun z gwiezdnego metalu – broń dość potężna, by zmusić do posłuszeństwa najsilniejszego spośród morskich żmijów!

 

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.