TOP 5 gier stycznia od Muve.pl

Nowy Rok przywitał graczy z przytupem! W styczniu miały miejsce premiery dwóch wyczekiwanych od wielu miesięcy gier: Resident Evil 2 i Ace Combat 7: Skies Unknown. Jednak to nie wszystko! Wśród tytułów wartych uwagi znalazły się jeszcze: Onimusha: Warlords, Catherine Classic – Digital Deluxe Edition czy Tales Of Vesperia Definitive Edition.

Resident Evil 2

Rozegraj osobne kampanie jako Leon Kennedy lub Claire Redfield, przemierzając opanowane przez zombie obszary Raccoon City w zupełnie nowym widoku z perspektywy trzeciej osoby. Wszystko zostało zbudowane od nowa z użyciem silnika RE Engine firmy Capcom. Nowe łamigłówki, linie fabularne i miejsca, w których zarówno nowi jak i doświadczeni fani znajdą różne przerażające niespodzianki!

Onimusha: Warlords

Powraca klasyczna gra survivalowa osadzona w realiach okresu Sengoku, która od premiery w 2001 roku sprzedała się w 2 milionach egzemplarzy. Ta wersja obsługuje grafikę w wyższej rozdzielczości, format szerokoekranowy 16:9 oraz zmodyfikowane opcje sterowania, ułatwiające walkę na miecze, która tak zachwyciła graczy z całego świata w oryginalnym wydaniu gry.

Ace Combat 7: Skies Unknown

Zostań asem lotniczym i gnaj przez fotorealistyczne przestworza, poruszając się w dowolnym kierunku. Zestrzeliwuj wrogie samoloty i daj się porwać realistycznym opowieściom! Walka powietrzna nigdy nie wyglądała lepiej i nie dostarczała większych wrażeń! Projekt Aces ma zrewolucjonizować niebo, dostarczając tak realistycznych doświadczeń, że poczujecie się, jakbyście pilotowali prawdziwy samolot! Pogoda i otoczenie wpływają na twój samolot i HUD, co gwarantuje realizm, jakiego jeszcze nie było w lotniczej grze akcji. Czekają cię zdumiewające walki powietrzne.

Catherine Classic – Digital Deluxe Edition

Poznaj przyjemności i okropności miłości wcielając się w Vincenta, człowieka, przed którym stoi trudny wybór: albo poślubi swoją długoletnią dziewczynę Katherine lub zostawi ją dla niesamowitej blondynki – także o imieniu Catherine obok której właśnie się obudził. Ale strzeż się! Dokonaj złego wyboru, a możesz skończyć martwy. Zagłębiając się w tematykę wolnej woli i delikatnych męsko-damskich relacji i wyborów, które podejmujemy, ta gra przygodowo-puzzlowa jest doświadczeniem niepodobnym do niczego innego.

Tales Of Vesperia Definitive Edition

Uczcij 10. rocznicę premiery Tales of Vesperia i wróć do ulubionej przez fanów gry w Definitive Edition! Rozpoczyna się starcie pomiędzy cywilizacją zależną od starożytnej technologii blastii a Imperium, które ją kontroluje. Los dwojga przyjaciół podróżujących wzdłuż osobnych ścieżek splata się w epickiej przygodzie, która zagraża istnieniu wszystkich. Poznaj ostateczną wersję tej gry, ze zaktualizowaną grafiką full HD, zupełnie nowymi utworami, ekscytującymi mini-grami, bossami i kolekcją niewydanych dotąd DLC z kostiumami!

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.