Top 5 gier stycznia od Muve.pl

Dla tych, którzy wciąż mają kody do wykorzystania w ramach Grabonamentu Dell, mamy kolejną porcję rekomendacji od Muve.pl, gdzie możecie zaspokajać swoje gamingowe pragnienia. Oto, jakie tytuły najchętniej wybierali gracze w tym miesiącu.

DRAGON BALL FighterZ

Gra słynie z niekończących się niesamowitych rozgrywek wojowników pomiędzy potężnymi wojownikami oraz grafiki w stylu anime na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki studiu Arc System Works DRAGON BALL FighterZ oferuje ambitny system rozgrywki, który jest łatwy do nauczenia się, ale trudny do opanowania na mistrzowskim poziomie.

KINGDOM COME: Deliverance

Oparta na fabule i osadzona w otwartym świecie gra RPG pozwoli ci przeżyć niesamowitą przygodę rozgrywającą się w Świętym Cesarstwie Rzymskim. Po śmierci ukochanego cesarza Karola IV Luksemburskiego królestwo pogrąża się w mroku, w którym kwitnie terror, korupcja i niezgoda. Gra została stworzona przez studio developerskie Warhorse Studios, założone przez Daniela Vavrę, twórcę Mafii i Mafii 2. Studio zatrudnia doświadczonych weteranów branży mających na koncie dziesiątki wydanych gier i miliony sprzedanych kopii.

RESIDENT EVIL 7 biohazard
Gold Edition

Gra wyznacza nowy kurs dla serii Resident Evil, powracając do korzeni i prezentując prawdziwie przerażający horror. Akcja przenosi się do złowieszczej posiadłości na amerykańskiej plantacji, tuż po dramatycznych wydarzeniach z Resident Evil 6. Po raz pierwszy w historii serii gracze mogą doświadczyć grozy z perspektywy pierwszej osoby. Łącząc najbardziej charakterystyczne elementy rozgrywki z napiętą atmosferą, która dwadzieścia lat temu ukuła termin „survival horror”, Resident Evil 7 biohazard dostarcza zatrważająco realistycznych wrażeń.

ASSASSIN’S CREED Origins

Odwiedź starożytny Egipt, jedno z najbardziej tajemniczych miejsc w historii ludzkości, które miało wpływ na dalsze dzieje wielu cywilizacji. Odkryj sekrety kryjące się w cieniu wielkich piramid, zapomniane legendy, tajemnice ostatnich Faraonów, a także zawartą w utraconych hieroglifach, prawdziwą historię o początkach bractwa Assasynów. Przez ostatnie cztery lata, twórcy odpowiedzialni za grę Assassin’s Creed IV Black Flag pracowali nad nowym rozdziałem opowiadającym historię Assasynów. Powstała gra, która pozwoli ci walczyć w zupełnie nowy sposób, płynnie przełączać się pomiędzy broniami dystansowymi, orężem przeznaczonym do walki w zwarciu, aż po broń stworzoną do starć z wieloma wrogami naraz. Wybierz ulubione umiejętności asasyna, a następnie ulepszaj je, przemierzając bogaty świat starożytnego Egiptu.

STREET FIGHTER V
Arcade Edition

Gra Street Fighter V Arcade Edition obejmuje całą zawartość oryginalnej wersji Street Fighter V, a ponadto kilka atrakcyjnych dodatków, w tym: zupełnie nową rozgrywkę w trybie Arcade Mode i Extra Battle Mode, galerię, nowe ataki V-Trigger, a także całkowicie zmodyfikowany interfejs użytkownika. Oryginalna 16-osobowa lista zawodników została wzbogacona o 12 nowych postaci z sezonu 1 i 2, zwiększając liczbę dostępnych fighterów do 28.

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.