Weź udział w promocji i zgarnij półroczny Grabonament Dell!

Grabonament na 6 wybranych gier oraz plecak z limitowanej kolekcji tylko teraz w pakiecie z laptopem gamingowym Dell lub Alienware!!!

Masz dość zabawy i chcesz wreszcie zacząć grać na poważnie? Nowy gamingowy Inspiron 15 z serii 7000 bez trudu sprosta twoim oczekiwaniom. Ma wszystko, czego trzeba, aby zapewnić ci solidną dawkę płynnego grania na najwyższym poziomie: wydajny czterordzeniowy procesor Intel® Core™ siódmej generacji, znakomitą kartę graficzną NVIDIA® GeForce®, pełnowymiarową klawiaturę WASD oraz niezawodny podwójny system chłodzenia.

Teraz do tego wszystkiego dokładamy jeszcze coś ekstra: 6-miesięczny Grabonament Dell na wybrane digitale z oferty Muve.pl oraz oryginalny plecak na laptop z limitowanej kolekcji. Wartość tego ekscytującego pakietu to nawet 1500 PLN. Aż tyle możesz zyskać biorąc udział w promocji i dołączając do społeczności graczy Dell na WeAreTheGame.pl.

Weź udział w promocji!

1. KUP LAPTOPA gamingowego Dell z serii Inspiron 15 7567, Alienware 15 lub Alienware 17 z plecakiem w prezencie na Dell.pl lub u wskazanych partnerów w terminie 21.08-30.09.2017.

2. ZAREJESTRUJ GO na stronie promocyjnej WeAreTheGame.pl w ciągu 14 dni od daty zakupu.

3. GRAJ ZA DARMO w swoje ulubione gry, realizując półroczny Grabonament Dell* na 6 digitalowych gier z oferty sklepu Muve.pl.

Spiesz się, bo liczba Grabonamentów Dell do zgarnięcia jest ograniczona. Nie czekaj, aż inni gamerzy wrócą z wakacji, bo możesz wypaść z gry. Kup, zarejestruj i wygrywaj swoje wirtualne bitwy z nowym laptopem gamingowym Inspiron lub Alienware!

*Promocja obejmuje laptopy gamingowe Dell Inspiron 15 7567, Alienware 15 oraz Alienware 17, zakupione w sklepie internetowym Dell.pl lub u wskazanych partnerów w terminie 21.08-30.09.2017 lub do wyczerpania zapasów. Półroczny Grabonament Dell obejmuje 6 dowolnych gier z katalogu Digital sklepu Muve.pl, których cena jednostkowa nie przekracza 249,90 zł. Kody na gry z abonamentu będą wysyłane uczestnikowi promocji drogą mailową pojedynczo raz w miesiącu i mogą być zrealizowane w ciągu 30 dni od daty przekazania. Szczegóły realizacji promocji określa regulamin dostępny na stronie WeAreTheGame.pl.

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.