WIĘCEJ EMOCJI WIĘCEJ KINA. Znów rozdajemy vouchery do Cinema City!

Na jakie filmy macie ochotę wybrać się do kina w tym sezonie? A jakie nowe sezony seriali będziecie oglądać wieczorami na swoich laptopach? Jedno jest pewne. Potrzebujecie nowego laptopa i nowego pakietu voucherów do Cinema City. Teraz możecie je dostać w pakiecie w ramach kolenej edycji promocji „Więcej Emocji Więcej Kina”.

Kupując do końca kwietnia dowolny notebook Dell lub Alienware u jednego ze wskazanych partnerów, dostajecie w prezencie 10 voucherów do Cinema City, ważnych przez cały rok. Pamiętajcie, że warunkiem udziału w promocji jest rejestracja zakupu na stronie promocyjnej, gdzie możecie także zapoznać się ze szczegółowym regulaminem, do czego was gorąco zachęcamy.

Vouchery wyślemy wam po weryfikacji zgłoszenia na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres email. Będą one ważne przez cały rok czyli do 30 kwietnia 2019 roku. Możecie je wydrukować lub zapisać w telefonie, a zrealizować pokazując kod kreskowy w kasie dowolnego kina Cinema City.

Jeden voucher uprawnia do otrzymania jednego bezpłatnego biletu na dowolnie wybrany seans 2D wyświetlany w ramach bieżącego repertuaru, z wyłączeniem: seansów w salach VIP, pokazów w kinach IMAX oraz projektów specjalnych, takich jak maratony filmowe, Ladies Night, pokazy na zaproszenie, itp.

Nie zwlekajcie i już dziś zostańcie superbohaterami kinowej promocji Dell.

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.