WIĘCEJ MOCY WIĘCEJ KINA EPISODE IV. Rusza nowa odsłona kinowej promocji Dell!

Lubicie kiedy Wasze ulubione kinowe historie mają swoją kontynuację? A co powiecie o kinowych promocjach…? Bo my wiemy, że to co dobre powinno trwać jak najdłużej. Dlatego na dobry początek nowego roku dajemy Wam nową szansę na 10 darmowych voucherów do Cinema City. Do końca stycznia dostajecie je do każdego promocyjnego laptopa Dell. Zapraszamy na „Więcej Mocy Więcej Kina. Episode IV”!

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI

  1. Kup dowolnego laptopa Dell w dniach 19-31 stycznia 2018 lub do wyczerpania zapasów u wskazanych partnerów albo na dell.pl
  2. Zarejestruj go w ciągu 7 dni od daty zakupu wypełniając formularz rejestracyjny na stronie promocji wiecejmocywiecejkina.pl
  3. Oczekuj maila z pakietem 10 voucherów do Cinema City w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych od daty rejestracji.

CHODŹ DO KINA ZA DARMO

Promocyjne vouchery Dell możesz zrealizować w dowolnym kinie sieci Cinema City do 31 grudnia 2018 roku. Jeden voucher wymienisz na jeden bilet na wybrany seans 2D z wyjątkiem: seansów w kinach IMAX i salach VIP, seansów specjalnych, seansów Ladies Night, pokazów na zaproszenie oraz maratonów filmowych. Aby otrzymać bilet, wystarczy pokazać voucher w kasie kina na przykład na ekranie komórki lub w postaci wydruku.

PAMIĘTAJ

  1. Promocja obowiązuje do 31 stycznia 2018 lub do wyczerpania zapasów, więc nie zwlekaj zbyt długo z decyzją o zakupie laptopa Dell.
  2. Sprawdź szczegółowy regulamin promocji na stronie wiecejmocywiecejkina.pl
  3. W razie pytań lub wątpliwości napisz do nas na kontakt@wiecejmocywiecejkina.pl

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.